Tyrvinglekene 2021

Stafett
Når:
17. september 2021@17:00-19. september 2021@16:00
2021-09-17T17:00:00+02:00
2021-09-19T16:00:00+02:00
Hvor:
Nadderud Idrettspark
Bærumsveien 266
1344 Haslum Norge
Bærum
Pris:
Gratis

RFIK deltar på Tyrvinglekene. Det blir 4x60m stafett for våre jenter i 13-14 årsklassen på lørdagen kl. 15.15.

Følgende RFIKere er påmeldt:

Iver Johan Andreassen-Holm 
Marie Brennhovd 
Yulieth Hagen 
Oliver Kjos 
Fredrikke Stensrud Larsen 
Hans Christopher Melbye 
Peder Albert Melbye 
Anna Birgitte Melbye 
Øyvor Audunsdatter Tingleff 
Andreas Ullern Tonning 
Vachiraya Alicia Waagaard 

HUSK OPPROP 1 time før alle øvelsene!

Gå til deltakerinformasjon på Tyrvingsnettsted.

Fredag 17.09

TidØvelseKlasseInfoØvelsesstedAnt heat/
Ant pers.
LØP:     
17:00:00400mhkG18/1991,4/35,0Bane1
17:05:00400mhkKS76,2/35,0Bane1
17:05:00400mhkJ18/1976,2/35,0Bane 
17:15:00300mhkJ1676,2/35,0Bane1
17:20:00300mhkJ1776,2/35,0Bane1
17:20:00300mhkJ1576,2/35,0Bane1
17:25:00300mhkG1576,2/35,0Bane1
17:34:00300mhkG1684,0/35,0Bane1
17:46:00200mG11 Bane3
17:58:00200mJ11 Bane4
18:14:00200mG14 Bane2
18:22:00200mJ14 Bane4
18:38:00200mG17 Bane2
18:46:00200mJ17 Bane1
18:50:00200mG18/19 Bane2
18:58:00200mJ18/19 Bane1
19:02:00200mMS Bane3
19:14:00200mKS Bane1
19:20:001500mG12 Bane 1 (12)
19:30:001500mJ12 Bane1 (10+7)
19:30:001500mJ13 Bane 
19:45:001500mG13 Bane1 (15)
20:00:001500mG14 Bane2 (19)
20:20:001500mJ14 Bane1 (12+5)
20:20:001500mJ15 Bane 
20:35:001500mG15 Bane1 (10)
20:45:003000mJ16 Bane1 (0+0+7+11)
20:45:003000mJ17 Bane 
20:45:003000mJ18/19 Bane 
20:45:003000mKS Bane 
21:00:003000mG16 Bane2 (0+0+5+31)
21:00:003000mG17 Bane 
21:00:003000mG18/19 Bane 
21:00:003000mMS Bane 
HOPP:     
17:00:00HøydeG17 Stativ 10
17:00:00HøydeG18/19 Stativ 11
17:00:00HøydeMS Stativ 12
17:00:00LengdeJ14 Grop  122
17:00:00LengdeG14 Grop  29
17:45:00HøydeJ17 Stativ 14
17:45:00HøydeJ18/19 Stativ 14
17:45:00HøydeKS Stativ 10
18:00:00StavJ13 BIP stativ1/2 
18:00:00StavJ14 BIP stativ1/2 
18:00:00StavJ15 BIP stativ1/2 
18:00:00StavJ16 BIP stativ1/2 
18:00:00StavJ17 BIP stativ1/2 
18:00:00StavJ18/19 BIP stativ1/2 
18:00:00StavKS BIP stativ1/2 
18:00:00StavG13 BIP stativ1/2 
18:00:00StavG14 BIP stativ1/2 
18:00:00StavG15 BIP stativ1/2 
18:00:00StavG16 BIP stativ1/2 
18:00:00StavG17 BIP stativ1/2 
18:00:00StavG18/19 BIP stativ1/2 
18:00:00StavMS BIP stativ1/2 
18:14:00LengdeG11satssoneGrop  212
18:44:00LengdeJ11satssoneGrop  116
19:00:00LengdeJ15 Grop  24
19:00:00LengdeJ16 Grop  26
19:40:00LengdeG15 Grop  14
19:40:00LengdeG16 Grop  15
KAST:     
17:00:00KuleG112kgKule5
17:24:00KuleJ112kgKule7
17:30:00SpydG15600gr.Spyd4
17:30:00SpydG16700gr.Spyd4
17:30:00SpydG17700gr.Spyd6
17:50:00KuleG123kgKule7
18:20:00KuleJ122kgKule12
19:00:00KuleG144kgKule6
19:40:00KuleJ143kgKule11
20:40:00KuleJ173kgKule5

Lørdag 18.09

TidØvelseKlasseInfoØvelsesstedAnt heat/
Ant pers.
LØP:     
10:00:0060mG10 Bane4 (28)
10:12:0060mJ10 Bane6 (41)
10:30:0060mG11 Bane4 (31)
10:42:0060mJ11 Bane4 (32)
10:54:0060mG12 Bane4 (28)
11:06:0060mJ12 Bane7 (53)
11:27:0060mG13 Bane3 (23)
11:36:0060mJ13 Bane5 (37)
11:51:0060mG14 Bane3 (19)
12:00:0060mJ14 Bane4 (32)
12:22:0080mhkJ1576,2/8,00Bane1 (8)
12:26:0080mhkJ1676,2/8,00Bane1 (7)
12:30:00100mhkJ1776,2/8,50Bane2 (9)
12:34:00100mhkG1584,0/8,50Bane1 (5)
12:38:00100mhkJ18/1984,0/8,50Bane1 (2)
12:38:00100mhkKS84,0/8,50Baneutgår
12:44:00100mhkG1691,4/8,50Bane1 (5)
12:54:00110mhkG1791,4/9,14Bane1 (4)
12:54:00110mhkG18/19100,0/9,14Bane1 (1)
12:54:00110mhkMS106,7/9,14Baneutgår
13:00:00100mKS para Bane1 (4)
13:04:00100mMS para Bane1 (8)
13:10:0060m finaleG13 Bane1
13:14:0060m finaleJ13 Bane1
13:18:0060m finaleG14 Bane1
13:22:0060m finaleJ14 Bane1
13:30:00200mG15 Bane2 (14)
13:36:00200mJ15 Bane2 (15)
13:42:00200mG16 Bane2 (10)
13:48:00200mJ16 Bane2 (11)
13:54:00600mG12 Bane2 (32)
14:10:00600mJ12 Bane2 (32)
14:26:00600mG13 Bane2 (20)
14:42:00600mJ13 Bane1 (13)
15:00:004x60m stafettG10-12 Bane1
15:05:004x60m stafettJ10-12 Bane2
15:15:004x60m stafettG13-14 Bane1
15:20:004x60m stafettJ13-14 Bane1
15:30:00800mG15 Bane1 (12)
15:30:00800mG16 Bane1 (3)
15:40:00800mJ15 (9) h1 Bane1 (9)
15:50:00800mJ16 Bane1 (8)
15:50:00800mJ17 Bane1 (1)
16:00:00800mG17 bane0
16:00:00800mG18/19 Bane1 (5)
16:10:00800mJ18/19 Bane0
16:10:00800mKS Bane2 (19)
16:30:00800mMS Bane2 (20)
HOPP:     
10:00:00HøydeG14 Stativ 19
10:00:00LengdeG13satssoneGrop 114
10:00:00LengdeJ13satssoneGrop 225
11:00:00LengdeJ10satssoneGrop 135
11:15:00HøydeJ11 Stativ 113
11:20:00LengdeG10satssoneGrop 224
12:20:00LengdeJ12satssoneGrop 141
12:20:00LengdeG12satssoneGrop 229
13:00:00HøydeG11 Stativ 116
14:00:00LengdeG18/19 Grop 12
14:00:00LengdeMS Grop 14
14:00:00TrestegG15 Grop 27
14:00:00TrestegG16 Grop 23
14:00:00TrestegG17 Grop 20
14:45:00LengdeJ18/19 Grop 13
14:45:00LengdeKS Grop 13
15:00:00TrestegJ15 Grop 22
15:00:00TrestegJ16 Grop 22
15:00:00TrestegJ17 Grop 26
15:30:00HøydeJ14 Stativ 110
KAST:     
10:00:00SpydJ15500gr.Spyd2
10:00:00SpydJ16500gr.Spyd4
10:00:00SpydJ17500gr.Spyd2
10:00:00SpydJ18/19600gr.Spyd2
10:00:00SpydKS600gr.Spyd2
10:00:00SleggeG133kgKastbane1
10:00:00SleggeG144kgKastbane3
10:00:00SleggeG154kgKastbane4
11:00:00SleggeG165kgKastbane2
11:00:00SleggeG175kgKastbane2
11:00:00SleggeG18/196kgKastbane3
11:00:00SleggeMS7,26kgKastbane0
11:30:00SpydG18/19800gr.Spyd2
11:30:00SpydMS800gr.Spyd3
12:00:00SleggeJ153kgKastbane2
12:00:00SleggeJ163kgKastbane5
12:00:00SleggeJ173kgKastbane2
12:00:00SleggeJ18/194kgKastbane3
12:00:00SleggeKS4kgKastbane2
12:30:00KuleG133kgKule10
13:20:00SleggeJ132kgKastbane5
13:20:00SleggeJ143kgKastbane4
13:30:00KuleJ18/194kgKule4
13:30:00KuleKS4kgKule3
15:30:00KuleJ132kgKule15

Søndag 19.09

TidØvelseKlasseInfoØvelsesstedAnt heat/
Ant pers.
LØP:     
10:00:001000m kappgangG11, G12, G13, G14 Bane1
10:00:001000m kappgangJ11, J12, J13, J14 Bane1
10:20:0080mhkG1484,0/8,0mBane1 (8)
10:26:0060m hekkJ1376,2/7,5mBane2 (10)
10:34:0060m hekkG1376,2/7,5mBane1 (6)
10:38:0060m hekkJ1476,2/7,5mBane2 (10)
10:48:0060m hekkJ1276,2/7,0mBane3 (21)
11:02:0060m hekkG1276,2/7,0mBane2 (16)
11:12:0060m hekkJ1168,0/6,5mBane2 (15)
11:20:0060m hekkG1168,0/6,5mBane2 (13)
11:30:00100mKS Bane2 (13)
11:36:00100mMS Bane4 (27)
11:45:00100mG15 Bane2 (15)
11:51:00100mJ18/19 Bane2 (10)
11:57:00100mG18/19 Bane2 (13)
12:03:00100mJ17 Bane2 (9)
12:09:00100mG17 Bane2 (15)
12:15:00100mJ16 Bane3 (18)
12:24:00100mG16 Bane2 (12)
12:30:00100mJ15 Bane2 (15)
12:36:00100m finaleKS Bane1
12:40:00100m finaleMS Bane1
12:44:00100m finaleG15 Bane1
12:48:00100m finaleJ18/19 Bane1
12:52:00100m finaleG18/19 Bane1
12:56:00100m finaleJ17 Bane1
13:00:00100m finaleG17 Bane1
13:04:00100m finaleJ16 Bane1
13:08:00100m finaleG16 Bane1
13:12:00100m finaleJ15 Bane1
13:20:00200mG12 Bane3 (18)
13:29:00200mJ12 Bane6 (44)
13:47:00200mG13 Bane3 (19)
13:56:00200mJ13 Bane3 (20)
14:14:00600mG10 Bane2 (19)
14:30:00600mJ10 Bane1(15)
14:40:00600mG11 Bane2 (25)
15:00:00600mJ11 Bane2 (20)
15:16:00600mG14 Bane2 (21)
15:32:00600mJ14 Bane2 (24)
15:50:00400mJ17 Bane0
15:50:00400mJ18/19 Bane1 (4)
15:55:00400mG17 Bane1 (5)
15:55:00400mMS para Bane1 (3)
16:00:00400mG18/19 Bane1 (4)
16:05:00400mKS Bane2 (12)
16:10:00400mMS Bane3 (17)
HOPP:   Bane 
10:00:00TrestegG13 Grop 16
10:44:00TrestegJ13 Grop 111
11:00:00HøydeJ15 Stativ 11
11:00:00HøydeJ16 Stativ 14
11:14:00HøydeJ12 Stativ 217
12:00:00HøydeG15 Stativ 18
12:00:00HøydeG16 Stativ 12
12:00:00TrestegG14 Grop 15
13:14:00LengdeJ17 Grop 27
13:30:00HøydeG12 Stativ 215
14:00:00HøydeG13 Stativ 17
14:00:00TrestegJ14 Grop 110
14:00:00LengdeG17 Grop 26
15:00:00HøydeJ13 Stativ 18
15:00:00TrestegJ18/19 Grop 16
15:00:00TrestegKS Grop 12
15:50:00TrestegG18/19 Grop 11
15:50:00TrestegMS Grop 13
KAST:     
10:00:00Liten BallG10150gr.Klokkesvingen14
10:00:00KuleJ102kgKule11
10:00:00SpydJ13400g.Spyd2
10:00:00SpydJ14400g.Spyd10
10:30:00KuleG102kgKule12
10:40:00Liten BallJ10150gr.Klokkesvingen10
11:00:00KuleG154kgKule5
11:00:00KuleG165kgKule4
11:10:00Liten BallG11150gr.Klokkesvingen11
11:30:00SpydG13400g.Spyd6
11:30:00SpydG14600g.Spyd5
11:30:00DiskosMS2kgKastbane2
11:30:00DiskosG18/191,75kgKastbane0
11:30:00DiskosKS1kgKastbane4
11:30:00DiskosJ18/191kgKastbane3
11:45:00Liten BallJ11150gr.Klokkesvingen7
11:50:00KuleJ153kgKule3
11:50:00KuleJ163kgKule6
12:10:00Liten BallG12150gr.Klokkesvingen11
12:40:00KuleG175kgKule3
12:40:00KuleG18/196kgKule2
12:40:00KuleMS7,26kgKule3
12:44:00Liten BallJ12150gr.Klokkesvingen14
12:45:00DiskosJ13600g.Kastbane0
12:45:00DiskosJ14750gKastbane7
12:45:00DiskosJ15750gKastbane2
13:45:00DiskosG13750gKastbane3
13:45:00DiskosG141kgKastbane5
14:45:00DiskosJ161kgKastbane4
14:45:00DiskosJ171kgKastbane2
15:30:00DiskosG151kgKastbane8
15:30:00DiskosG161,5kgKastbane3
15:30:00DiskosG171,5kgKastbane3
This entry was posted in . Bookmark the permalink.