Teodor Hansen, 11 år og 17.17 på 5 km! Resultater fra Treningsstevne 2. mai i Hønefoss idrettspark

Robert og Teodor

Tak for bra oppmøte og god innsats! Her er resultatene fra treningsstevnet. (Fotos: Han Langeweg)

Truls Filseth Augdal var raskest av alle i mål på dagens 600m i et tett felt (i hvit nr tre fra venstre).
Vilde Kjos i front på 600m
Maren Filseth Augdal leder an på 600m
Robert og Teodor
Robert Hansen fungerer som hare for Teodor Hansen på 5 km

RESULTATER FRA TRENINGSSTEVNE 02. MAI 2018.

Ringerike Friidrettsklubb

JENTER

60 meter hekk (68 cm):

Rekrutt:                                            Klubb             Tid:                 Vind:

Yulieth Hagen (2009)                        RFIK              18,09               ikke registrert

J-10:

Anna Birgitte Melby(2008)               RFIK              13,12               ikke registrert

60 meter hekk (76,2)

J – 12:

1.Ella Rokstad                                    RFIK              13,92               ikke registrert

J – 15:

1.Ingrid N. Johansen                          RFIK              12,71               ikke registrert

60 meter:

J- rekrutt:                                         Klubb:           Tid:                 Vind:

Thea Elisabeth Alme  (2010)             RFIK              13,85               +1,7

Emma Sofie Nybakk  (2009)             RFIK              12,71               +1,7

Emily Sandland (2009)                      RFIK              12,56               +1,7

Louise Gonin-Orskaug (2009)           RFIK              12,04               +1,7

Linnea Mathisen (2009)                     RFIK              12,27               +1,7

Yulieth Hagen (2009)                        RFIK              12,05               +0,2

J-10:

  1. Wilma Hamborg RFIK              10,00               +0,2
  2. Anna Birgitte Melby RFIK 10,72               +0,2

J- 12:

  1. Selma Hamborg RFIK              9,99                 +0,2
  2. Ella Rokstad RFIK 10,17               +0,2

J-13:

  1. Kristine Nystrand RFIK 10,35               +1,9
  2. Nora Djønne-Dahl RFIK              10,78               +1,9
  3. Molly B. Vogter RFIK 10,79               +1,9

J-16:

  1. Tuva Bjella Hansen RFIK 9,30                 +1,9

J-17:

1.Mina Henriksen Lager                    RFIK              9,10                 +1,9

100 m

J – 13

  1. Ida Treangen RFIK             16,43               +3,7

Funksjonshemmet (f. 2001)

  1. Ane Marcela Geldbach RFIK 18,12               +3,7

600 m

J – 11

  1. Emma Sørgård RFIK              2.07,93
  2. Lotte K. Langengen RFIK 2.13,62

J-13:

  1. Ida Treangen RFIK              2.07,27

J-15:

  1. Tiril Fagerås RFIK             2.01,70

J-16:

1.Marte Bagaasen Mork                    RFIK              1.51,93

2.Maren Filseth Augdal                     RFIK              1.55,36

J-17:

1.Vilde Kjos                                       RFIK              1.53,01

J-18:

1.Tuva Cornelia Oppenhagen            RFIK              2.04,03

LENGDE

J- rekrutt: (Sone)                             Klubb:           Resultat:         Vind:

Thea Elisabeth Alme (2010)              RFIK              1,95                 -1,5

Yulieht Hagen (2009)                        RFIK              1,92                 -3,2

Louise Gonin-Orskaug (2009)           RFIK              2,13                 -3,7

Linnea Mathisen (2009)                     RFIK              2,36                 -3,3

Emma Sofie Nybakk (2009)              RFIK              2,26                 -1,6

J-12: (Sone)

  1. Ella Rokstad RFIK              3,04                 -3,0

J – 13: (Sone)

  1. Nora Djønne-Dahl RFIK              3,13                 -2,0
  2. Kristine Nystrand RFIK 3,11                 -1,7
  3. Molly B. Vogter RFIK 2,59                 -3,3

J – 15:

  1. Ingrid N. Johansen RFIK 3,42                 -3,8

J – 16:

  1. Tuva Bjella Hansen RFIK 3,36                 -3,3

 

J – 17

  1. Vilde Kjos RFIK              3,69                 -2,5
  2. Mina Henriksen Lager RFIK 3,29                 -4,0

J-17 Funksjonshemmet

1.Ane Marcela Geldbach                   RFIK              2,22                 -2,2

 

KULE

J-rekrutt (2 kg):

Thea Ekisabeth Alme (2010)             RFIK              3,32

J –12  (2kg)

Ella Rokstad RFIK 6,35

J- 13 (2 kg)
1. Nora Djønne-Dahl                         RFIK              5,80

2. Molly B. Vogter                             RFIK               5,74

J- 14 (3kg)

  1. Henriette Amundfoss Kristiansen RFIK 6,06

J – 15 (3kg)

1. Ingrid N. Johansen                         RFIK              7,93

J – 16 (3kg)

  1. Tuva Bjella Hansen RFIK 7,20

J- 17 – Funksjonshemmet (3 kg)

1.Ane Marcela Geldbach                   RFIK              5,58

KS (4 kg)

  1. Ida Nesse (1992) IL Tyrving      9,42

GUTTER

60 m  

G-10:                                                  Klubb:           Tid:                 Vind:

Andreas Bagaasen Mork                    RFIK              10,71               +2,2

Martin Alme                                       RFIK              11,18               +2,2

Lars Sparby                                        RFIK              11,31               +2,2

G-15:

  1. Nicolai Gjetanger RFIK             8,94                 +2,2

G-16:

  1. Marcus Andre Nysveen RFIK             8,13                 +2,2

600 m

G – 10:

Tinius Hansen                                     RFIK              2.17,88

Lars Sparby                                        RFIK              2,27,82

Andreas Bagaasen Mork                    RFIK              2,37,05

G-14:

  1. Andreas Ullern Tonning RFIK 1.46,82
  2. Elias Langlien Strengelsrud RFIK 2.00,80

G-15:

  1. Jørgen Sørgård RFIK             1.42,64
  2. Stein Aas Stræte Ringkollen 1.46,26
  3. Nicolai Gjetanger RFIK 1.48,85
  4. Adrian Arntsen Sandvold RFIK 2.00,11

G-17:

  1. Jonas Sørgård RFIK              1.33,96

G-18/19

  1. Truls Filseth Augdal RFIK 1.31,33
  2. Jørgen Bratvold RFIK 1.32,28
  3. Emil Sørgård RFIK 1.35,60
  4. Martijn Langeweg RFIK 1.35,63
  5. Vetle G. Stangstuen RFIK 1.38,77
  6. Mika Piippo Ringkollen 1.40,52

MS

1.Geir Olav Larsen                             RFIK              1.40,97

300 m

G – 12

1.Didrik K. Langengen                      RFIK              52,79

5000 m

G-17

1.Teodor Hansen (2006)                    RFIK              17.17,16

Sarvin Sivaperuman (2003)               Lørenskog IF  DNS

 

LENGDE

G-10 (sone)                                        Klubb             Resultat          vind

1.Tinus Hansen                                   RFIK              2,80                 -3,0

2. Lars Sparby                                    RFIK               2,55                 -4,9

(2,49                -4,4)

3.Andreas Bagaasen Mork)               RFIK              2,55                 -6,7

(2,26                -5,5)

G-14:

  1. Elias Langlien Stengelsrud RFIK 3,49                 -3,8
  2. Oliver Kjos RFIK 3,33                 -3,4

G-16:

  1. Marcus Andre Nysveen RFIK 4,52                 -2,9

KULE

G-10: (2 kg)

  1. Andreas Bagaasen Mork RFIK 4,96
  2. Martin Alme RFIK 4,57
  3. Lars Sparby RFIK              4,47

G – 14 (4 kg)

  1. Oliver Kjos RFIK              8,01
  2. Elias Langlien Strengelsrud RFIK 7,57

 

MV – 70-74 (4 kg)

  1. Lennart Hovland Fossum IL 9,29