Prioriterte arrangement, løp og stevner utesesongen 2018

Schjongs5er`n 2017

Her er en oversikt over kommende prioriterte arrangement i terminlisten for utesesongen 2018. Vi tar påmelding og lagoppsett på stafetter på trening. Sett kryss i kalenderen allerede nå.

Lørdag 1. september: Høststevne/nasjonalstevne i Hønefoss Idrettspark.
8. – 9. september: Lerøylekene avholdes i Hamar for 13 – 14 åringer og de beste i kretsen blir invitert til å konkurrere for Buskerud.
Onsdag 12. september: Treningsstevne i Kast i Hønefoss Idrettspark.
Lørdag 15. september: Furumolekene på Geithus hos Modum FIK
Søndag 23. september: Schjongstesten – Sjekk ut løypekart her

Nå er det heldigvis tid for utesko og løpeturer i Schjongslunden. Vi trener på Friidrettsstadion i Hønefoss Idrettspark frem til høstferien, eller frem til været tillater det.

Avholdte:

Lørdag 14. april: Furumo Terrengløp (KM i terrengløp). Modum. Oppmøte i Furumo idrettspark kl. 11.00.
Lørdag 21. april: Sentrumsløpet.
Onsdag 25. april: Fjellhamarstafetten (Vanlig trening utgår og vi kjører samlet kl. 17.00 fra Ringerikshallen).
Onsdag 2. mai:: Etter planen avholder vi treningsstevne i Hønefoss idrettspark, men dette er foreløpig usikker pga sene snøsmeltning.
Søndag 5. mai: Holmenkollstafetten. RFIK lag er satt og reiser sammen.
Torsdag 10. mai: Buskerud KM i friidrett på bane, Drammen.
Lørdag 12. mai: Schjongsfemmern i Schjongslunden
Lørdag 19. mai: Sponestafetten, Modum.
Mandag 21. mai: Eiker Kvikk Lekene, Hokksund
Lørdag 26. mai + søndag 27. mai: Romerikslekene, friidrett på bane.
Onsdag 30. mai: Sparebank1 Skolestafetten, Treningsstevne i Hønefoss Idrettspark/Åpent Ringeriksmesterskap i Friidrett.
Fredag 1. juni – søndag 3. juni: Tjalvelekene, Bislett Stadion, friidrett på bane.
Fredag 8. juni – søndag 10. juni: Askerlekene, friidrett på bane.
Lørdag 9. juni: Buskerud KM dag 2, Sande, arrangert av Sandvin IL.
Onsdag 13. juni: Treningsstevne i Hønefoss Idrettspark.
Fredag 15. juni – søndag 17. juni: Tyrvinglekene, Nadderud Stadion, friidrett på bane (Her stiller vi med stafettlag).
Fredag 30 juni – søndag 2. juli: Världsungdomsspelen Gøteborg. Årets største stevne for 12-19 åringer. Her deltar utøvere fra hele Skandinavia og Nordeuropa.
Lørdag 18. august: Ringeriksmaraton (RFIK stiller for første gang på lenge. Vi har fire påmeldte lag sammen med Ringkollen Ski)
Søndag 19. august: Groruddals lekene, Nasjonalstevne
Onsdag 22. august: Treningsstevne /hoppøvelser) i Hønefoss Idrettspark/Lerøysamling for 13-14 åringer i Drammen

–Sommerferie med egentrening og fellesture som annonseres i RFIKs Facebookgruppe, fritt for alle å invitere på tur —

Hvis det er noen som vi med på Världsungdomsspelen Gøteborg så gi beskjed til Nickolass så raskt som råd for felles planlegging.

Resultater fra treningsstevne 25/5-16

Her er resultatene fra alle øvelser. Det var en litt sur motvind for både sprintere og kastere i dag.

Resultatliste 25.05.2016 RFIK

60m hekk 76,2 cm <fødselsår> <klubb> <resultat> <vind>
J-14
1 Maren Filseth Augdal 2002 RFIK 12,41 -6
KS 100m hekk 84 cm
1 Iselin Ween Rustad 1999 Hellas 16,3 -3,2
J-11 60m
1 Marie Reinton Andersen 2005 RFIK 9,89 -1,5
2 Nora Djønne-Dahl 2005 RFIK 12,26 -1,5
J-12
1 Inga Bråthen Grønhovd 2004 RFIK 9,01 -1,5
J-13
1 Maya Reinton Andersen 2003 RFIK 10,06 -1,5
2 Ingrid Johansen 2003 RFIK 10,66 -1,5
J-14
1 Maren Filseth Augdal 2002 RFIK 9,6 -0,7
Lotta Flatum Fallingen 2002 Brandbu DNS
J15
1 Mina Lager 2001 RFIK 9,08 -0,7
2 Vårin Brocker Næss 2001 RFIK 9,42 -0,7
3 Frida Olsen Olerud 2001 RFIK 10,69 -0,7
J-15 100m
1 Vilde Kjos 2001 RFIK 16,51 -4,2
J-15 Funkjonshemmet
1 Ane Marcela Geldbach 2001 RFIK 19,63 -4,2
J-17
1 Sofie Sundøen Brørby 1999 RFIK 16,5 -4,2
ks
1 Lovise Gjerdingen 1996 RFIK 14,61 -4,2
J-15 Funkjonshemmet  400m
1 Ane Marcela Geldbach 2001 RFIK 1.37,66
J-14 600m
1 Maren Filseth Augdal 2002 RFIK DNS
J-15
1 Vilde Kjos 2001 RFIK 2.02,28
Lengde
J-11
1 Marie Reinton Andersen 2005 RFIK 3,69 3,2
    2      1,3      1,9      3,2
3,60  3,41     3,52   3,69
J-13
1 Maya Reinton Andersen 2003 RFIK 3,68 4,7
1,9      4,7       1,9       2,9
3,58   3,68   3,48    3,12
2 Ingrid Johansen 2003 RFIK 3,42 3,2
  3,2      2,5       2,1      2,1
3,42    3,22     3,10   3,17
J-14
1 Maren Filseth Augdal 2002 RFIK 4,06 1,5
   1,5    3,6        1,8     2,0
4,06    3,92    3,69   3,60
J-15
1 Vårinn B. Næss 201 RFIK 3,71 3,9
   3,7     2,6     3,9       1,0
3,65    3,46    3,71   3,58
2 Mina Lager 2001 RFIK 3,22 2,3
       1,0      2,3
x   3,19    3,22    x
3 Vilde Kjos 2001 RFIK 3,12 2,0
             3,5    2,0
 x    2,98     3,12     x
J-15 Funkjonshemmet
1 Ane Marcela Geldbach 2001 RFIK 1,88 2,8
2,8       3,3
1,88    1,88    x     x
J-11 Liten ball 150g
1 Marie Reinton Andersen 2005 RFIK 19,73
J-12
1 Inga Bråthen Grønhovd 2004 RFIK 32,04
J-13
1 Ingrid Johansen 2003 RFIK 29,32
2 Maya Reinton Andersen 2003 RFIK 21,62
J-14
Lotta Flatum Fallingen 2002 Brandbu DNS
J15
1 Vilde Kjos 2001 RFIK 28,80
2 Vårin Brocker Næss 2001 RFIK 25,63
3 Mina Lager 2001 RFIK 19,98
4 Frida Olsen Olerud 2002 RFIK 15,96
J-15 Funkjonshemmet
1 Ane Marcela Geldbach 2001 RFIK 10,11
J-15 Spyd 500g
1 Vilde Marstein Strede 2001 Ready 37,25
KS Spyd 600g
1 Lovise Gjerdingen 1996 RFIK 38,32
KV-55-59 Spyd 500g
1 Live Båsen Modum FIK 23,44
Diskos 1000g
1 Live Båsen Modum FIK 27,35
Gutter
60m hekk 68 cm
Noah Vollan 2006 RFIK 13,62 -6
G-7-10 60m
Oscar Kjos 2008 RFIK 15,16 -2,6
Noah Vollan 2006 RFIK 10,64 -2,6
G-11
1 Valentin Jensen 2005 RFIK 10,06 -2,6
2 Mindor Jensen 2005 RFIK 10,67 -2,6
G-13
1 Ole Sælid 2003 RFIK 10,61 -2,6
100m
G-12
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 18,66 -3,5
G-17
1 Mads Kasa 1999 RFIK 12,90 -3,5
2 Sander Gerber Karlsen 1999 RFIK 13,26 -3,5
G-18/19
1 Anders Gaarud 1998 RFIK 12,40 -3,5
2 Martin Andre Solberg 1998 RFIK 13,20 -3,5
MV-40-45 Steffen Andre Solberg 1976 RFIK 12,90 -3,5
G7-10 600m
Oscar Kjos 2008 RFIK 2.48,85
Noah Vollan 2006 RFIK 2.23,28
G-12
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 2.18,41
G-13
1 Ole Sælid 2003 RFIK 2.02,34
G-18/18 800m iap
1 Sindre Raastad 1997 RFIK 2.29,15
G-6-10 Lengde
Oscar Kjos 2008 RFIK 2,12 5,7
  5,7     2,3     0,9     1,2
2,12    1,97   1,90   2,0
Noah Vollan 2006 RFIK 3,44 3,2
 3,2      1,7
3,44    3,29   –    –
G-11
1 Valentin Jenssen 2005 RFIK 3,61 3,3
  3,3    2,7      3,4      2,7
3,61   3,42   3,52   3,56
2 Mindor Jensen 2005 RFIK 2,40 2,6
 x    x      2,6
x    x     2,40    x
G-12
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 2,50 2,6
                      2,6       2,2
x   x      x     2,50    2,40
G-13
1 Ole Sælid 2003 RFIK 3,45 3,7
          4,6       3,7      1,2
x     3,26    3,45     3,29
G-17
1 Mads Kasa 1999 RFIK 5,28 1,7
         1,7        0,3
x     5,28     5,14     x     x     x
G-18/19
1 Anders Gaarud 1998 RFIK 5,75 1,9
 1,6             2,9     2,7    1,9      5,2
3,45    –    5,21   5,47   5,75   5,69
G-7-10 Liten ball 150g
Oscar Kjos 2008 RFIK 17,55
Noah Vollan 2006 RFIK 39,34
G-11
1 Mindor Jenssen 2005 RFIK 23,14
2 Valentin Jensen 2005 RFIK 21,94
G-12
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 20,93
G-13
1 Ole Sælid 2003 RFIK 27,01
G-13 Spyd 400g
1 Ole Sælid 2003 RFIK 22,15
G-16 Spyd 700g
1 Tor Ola K. Berntsen 2000 RFIK 24,30
G-17
Mads Kasa 1999 RFIK 13,32
G-18/19 Spyd 800g
1 Anders Gaarud 1998 RFIK 38,75
MV-40-45
1 Nickolass Jensen 1973 RFIK 46,03
2 Steffen Andre Solberg 1976 RFIK 28,10
G-12 Diskos 750g
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 14,32
G-13
1 Ole Sælid 2003 RFIK 18,08

 

Resultater fra Treningsstevnet 2. mai

J 7-10 60m <fødselsår> <klubb> <resultat> <vind>
Ann- Lovis Strømme 2007 RFIK 11,53 3,6
J-13
1 Hannah Bentzen 2003 RFIK 9,43 3,6
2 Ingrid Johansen 2003 RFIK 10,22 3,6
J-14
1 Maren Filseth Augdal 2002 RFIK 9,49 3,6
J15
1 Mina Lager 2001 RFIK 9,13 3,6
J-14 100m
Lotta Flattum 2002 Brandbu IL DNS
J-17
1 Sofie Sundøen Brørby 1999 RFIK 16,19 3,0
ks
1 Lovise Gjerdingen 1996 RFIK 15,04 3,0
J-14 600m
1 Maren Filseth Augdal 2002 RFIK 2.00,69
J-14
1 Vårinn Brocker Næss 2001 RFIK 1.59,82
J-15 800m
1 Vilde Kjos 2001 RFIK 3.07,91
J-13 Høyde
1 Hannah Bentzen 2003 RFIK 1,25
100    105   110     115   120   125   130
0          0       0          0        0       xx0    xxx
J-14
1 Maren Filseth Augdal 2002 RFIK 1,30
110  115   120  125  130  135
0        xx0   xx0 xx0  x0    xxx
J-15 Vårinn B. Næss 201 RFIK 1,25
100  105  110  115  120  125  130
0        0      0      0       0       x0     xxx
J-13 KULE  2 KG
1 Hannah Bentzen 2003 RFIK 8,68
8,68    8,18   8,26   7,55
2 Ingrid Johansen 2003 RFIK 7,15
5,65   7,15   7,02   6,98
J-15 Kule 3 kg
1 Vilde Kjos 2001 RFIK 7,05
6,49  6,37  6,55  7,05
2 Tèa Stein-Andersen 2001 RFIK 6,12
5,63  6,03  5,19  6,12
3 Mina Lager 2001 RFIK 5,79
5,21  5,54  5,79  5,30
J-17 Kule 4 kg
1 Sofie Sundøen Brørby 1999 RFIK 4,94
4,69  4,94  4,52  4,62
KS
1 Lovise Gjerdingen 1996 RFIK 9,23
8,99  8,93  8,94  9,23
Gutter
G-7-10 60m
Oscar Kjos 2008 RFIK 13,59 2,2
Eilef Gåsbakk 2007 RFIK 11,52 2,2
Noah Vollan 2006 RFIK 10,05 2,2
G-11
1 Valentin Jenssen 2005 RFIK 9,49 2,2
G-12
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 11,16 2,2
G-13
1 Ole Sælid 2003 RFIK 10,22 2,2
G-15 100m
1 Oliver Engen 2001 Krødsherad IL 12,42 1,0
G-16
1 Truls Filseth Augdal 2000 RFIK 12,81 1,0
Magnus Tuv Myhre 2000 Jevnaker IF DNS
G-18/19
1 Anders Gaarud 1998 RFIK 12,36 1,0
Martin Andre Solberg 1998 RFIK DNS
MV-40-45 Steffen Andre Solberg 1976 RFIK DNS
G7-10 600m
Oscar Kjos 2008 RFIK 2.52,82
Noah Vollan 2006 RFIK 2.23,38
G-11
Valentin Jenssen 2005 RFIK DNS
G-12
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 2.27,00
G-13 1500 m
1 Ole Sælid 2003 RFIK 5.35,51
G-15
Cato Sælid 2001 RFIK DNS
G-16
1 Magnus Tuv Myhre 2000 Jevnaker IF 4.48,76
G-6-10 Høyde
Eilef Gåsbakk 2007 RFIK 0,85
80   85
0     x0
Noah Vollan
80   85   90   95  100   105  110 2006 RFIK 1,05
0     0     0     0      0       x0     xxx
G-11
1 Valentin Jenssen 2005 RFIK 1,10
80   85   90   95   100   105   110   115
0      0     0     0      0        0       0       xxx
G-12
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 1,00
80  85  90  95  100  105
0    0     0    x0   0     xx
G-13
1 Ole Sælid 2003 RFIK 1,20
100  105  110  115  120  125
0        0       0     xx0  x0     xxx
G-15
1 Cato Sælid 2001 RFIK 1,3
110  115  120  125  130  135
0       0      0       x0     0      xxx
G-16
1 Truls Filseth Augdal 2000 RFIK 1,50
135   140   145   150   155
0         0       0      xx0    xxx
G-18/19
1 Anders Gaarud 1998 RFIK 1,65
140  145   150   155   160   165
0        0        0      x0      xx0     –
Maritn Andre Solberg 1998 RFIK DNS
G-7-10 Kule 2 kg
Oscar Kjos 2008 RFIK 3,88
3,58  3,47  3,88  3,47
Noah Vollan 2006 RFIK 7,15
6,95  6,02  6,65  7,15
G-11
Valentin Jenssen 2005 RFIK DNS
G-12 Kule 3 kg
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 5,28
5,20  5,02  5,40  5,28
G-13
1 Ole Sælid 2003 RFIK 3,36
6,36  6,14  6,10  6,19
G-15 Kule 4 kg
1 Cato Sælid 2001 RFIK 7,55
6,25  7,19  6,47  7,55
MV-40-45 Steffen Andre Solberg 1976 RFIK DNS
M-70-75 Kule 4 kg
1 Lennart Hovland 1946 Fossum 9,46
8,70  9,02  –  9,46

-Rresultatliste 02.05.2016 RFIK

Resultater fra treningstevne 26/8-2015

Stevne: Treningstevne
Stevnested: Hønefoss stadion
Stevnedato: 26.08.2015
Arrangør: Ringerike Friidrettsklubb
Kontaktperson: Hanne Gaarud
Telefon: 91736069
Epost: ringerike.friidrett@gmail.com
Utendørs: j
Kommentar:
Resultatliste:
<fødselsår> <klubb> <resultat> <vind>
J 7-10 60 m
Ingvild Bugge Stavik 2006 RFIK 12,26 2,5
Jenny Lie Johansen 2005 RFIK 11,58 2,5
Dorthea Gåsbakk 2005 RFIK DNS
J-11
1 Inga Bråthen Grønhovd 2004 RFIK 9,08 2,5
J-12
1 Maya Reinton Andersen 2003 RFIK 10,52 2,5
2 Ingrid Johansen 2003 RFIK 10,63 2,5
J-13
1 Maren Filseth Augdal 2002 RFIK 9,72 1,0
J-14
1 Mina Lager 2001 RFIK 8,92 1,0
J-16
1 Bente Wagenvoort 1999 RFIK 9,42 1,0
J-16 100M
1 Bente Wagenvoort 1999 RFIK 15,42 0,9
J-14 1500 M
1 Vårin Brocker Næss 2001 RFIK 5.59,91
2 Guro Bugge Stavik 2001 RFIK 6.25,78
Frida Olerud 2001 RFIK DNF
J-15
1 Tuva Oppenhagen 2000 Ringkollen skiklubb 5.59,66
KS
1 Ida Marie Dahl 1985 RFIK 5.05,65
KV 35
1 Karianne Dalen 1980 RFIK 5.20,84
KV 45
1 Katarin aJohansson 1966 Privat 6.41,69
J-17 3000M
1 Liv Nordengen 1998 RFIK 10.37,92
2 Oline Voreland 2000 Ringkollen skiklubb 14.08,01
J-18/19
1 Marie Larsen 1996 Ringkollen skiklubb 14.02,67
KS
1 Marte Pedersen 1986 RFIK 10.35,31
KV45
1 Hanne Øien 1969 Haugsbygd IF 11.27,72
J 7-10
Liten ball 150g
Jenny Lie-Johansen 2005 RFIK 11,39
Ingvild Bugge Stavik 2006 RFIK 17,66
Dorthea Gåsbakk 2005 RFIK DNS
J-11
1 Inga Bråthen Grønhovd 2004 RFIK 36,51
J-12
1 Ingrid Næstad Johansen 2003 RFIK 26,18
J 7-10 Høyde
Dorthea Gåsbakk 2005 RFIK DNS
J-11
1 Inga Bråthen Grønhovd 2004 RFIK 1,25
J-12
1 Maya Reinton Andersen 2003 RFIK 1,00
J-13
1 Maren Filseth Augdal 2002 RFIK 1,25
GUTTER
G-6-10 60m
Eilef Gåsbakk 2007 RFIK 12,21 1,2
Noah Vollan 2006 RFIK 10,69 1,2
Valentin Jensen 2005 RFIK 10,16 1,2
G-12
1 Ole Sælid 2003 RFIK 10,31 1,2
G-15 100M
1 Truls Filseth Augdal 2000 RFIK 13,13 2,4
G-17
1 Anders Gaarud 1998 RFIK 12,25 2,4
2 Martin Solberg 1998 RFIK 13,16 2,4
G-12 1500M
1 Ole Sælid 2003 RFIK 5.53,22
G-14
1 Jonas Solberg 2001 RFIK 5.08,92
2 Simen Sælid 2001 Ringkollen Skiklubb 5.10,05
G-18/19
1 Sindre Raastad 1997 RFIK 5.25,36
G-16 3000M
1 Mika S Piippo 2000 Ringkollen Skiklubb 10.04,58
2 Vetle G Stangstuen 2000 Ringkollen Skiklubb 10.28,11
3 Axel P Carlsen 1999 Ringkollen Skiklubb 10.49,23
4 Kristian Kammerud 2000 Ringkollen Skiklubb 10.51,69
Samuel Haugeto 2000 Ringkollen Skiklubb DNS
G-17
1 Aslak Groset 1998 Ringkollen Skiklubb 10.04,09
2 Sivert Sælid 1998 RFIK 10.26,38
G18/19
1 Sebastian Haugeto 1997 Ringkollen Skiklubb 10.52,59
MS
1 Thomas Lundstad 1982 RFIK 9.56,02
2 Fredrik A. Gjevestad 1988 RFIK 11.00,04
MV 40
1 Robert Hansen 1975 RFIK 9.25,81
2 Per Øyivinn Andersen 1971 RFIK 9.56,02
3 Øyvind Haugeto 1973 Ringkollen Skiklubb 11.37,36
MV 45
1 Krister Sørgård 1970 Ringkollen Skiklubb 9.51,82
2 Lars Fredrik Stanstuen 1970 Ringkollen Skiklubb 11.48,89
MV 50
1 Egil Jacobsen 1964 Søndre Land 11.39,46
G6-10
Liten Ball 150g
Eilef Gåsbakk 2007 RFIK 13,58
Noah Vollan 2006 RFIK 37,68
Valentin Jensen 2005 RFIK 20,18
G-11
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 21,63
G-12 Spyd 400g
1 Ole Sælid 2003 RFIK 21,15
G-14 Spyd 600g
1 Magnus Pettersen Gruer 2001 RFIK 40,76
G-17 Spyd 700g
1 Anders Gaarud 1998 RFIK 38,83
Høyde
G-11
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 1,00
G-15
1 Truls Filseth Augdal 2000 RFIK 1,53
G-17
Anders Gaarud 1998 RFIK DNS

Resultater treningstevne i hopp 12.08.2015

Resultat treningsstevne Ringerike 120815

G-rekrutt Lengde sone 0,5 Vind
1 Aksel Stavik Moshagen 2008 Søndre Land Friidrett 2,92 +1,2
G-rekrutt Høyde
1 Aksel Stavik Moshagen 2008 Søndre Land Friidrett 0,85
G-10 Lengde sone 0,5
1 Nikolai Moshagen 2005 Søndre Land Friidrett 3,55 +0,9
Håvar Pettersen Gruer 2005 Ringerike FIK DNS
G-10 Høyde
1 Nikolai Moshagen 2005 Søndre Land Friidrett 1,25
Håvar Pettersen Gruer 2005 Ringerike FIK DNS
G-10 Tresteg sone 0,5
1 Nikolai Moshagen 2005 Søndre Land Friidrett 7,75 +0,8
G-12 Lengde sone 0,5
1 Fredrik Stavik Moshagen 2003 Søndre Land Friidrett 3,62 +1,6
Simen Gimnes 2003 Asker skiklubb DNS
G-12 Høyde
1 Simen Gimnes 2003 Asker Skiklubb 1,50
2 Fredrik Stavik Moshagen 2003 Søndre Land Friidrett 1,20
G-12 Tresteg sone 0,5
1 Fredrik StavikMoshagen 2003 Søndre Land Friidrett 7,79 +1,1
G-14 Lengde
1 Magnus Pettersen Gruer 2001 Ringerike FIK 5,04 +0,7
G-15 Lengde
1 Caleb Muamba Kongolo 2000 Søndre Land Friidrett 5,63 +1,1
2 Tor Ola Kaasein Berntsen 2000 Ringerike FIK 5,41 +2,1 5,35
G-15 Høyde
1 Tor Ola Kaasein Berntsen 2000 Ringerike FIK 1,55
2 Truls Filseth Augdal 2000 Ringerike FIK 1,40
G-15 Tresteg
Caleb Muamba Kongolo 2000 Søndre Land Friidrett DNS
G-16 Høyde
1 Christoffer Tvinnereim 1999 Søndre Land Friidrett 1,75
G-18/19 Lengde
1 Haldor Hagen Jøsendal 1997 Søndre Land Friidrett 5,38 +0,7
G-18/19 Høyde
1 Haldor Hagen Jøsendal 1997 Søndre Land Friidrett 170
G-18/19 Tresteg
1 Haldor Hagen Jøsendal 1997 Søndre Land Friidrett 10,67 +0,8
G-20/22 Lengde
1 Christian Kongolo 1995 Søndre Land Friidrett 6,03 0,0
G-20/22 Tresteg
1 Christian Kongolo 1995 Søndre Land Friidrett 11,38 0,0
MV45 Lengde Menn Veteran 45-49
1 Odd Inge Hellerud 1970 Vestre Spone IF 5,16 +0,8
J-10 Lengde sone 0,5
1 Dorthea Gåsbakk 2005 Ringerike FIK 2,90 +1,3
2 Jenny Lie-Johansen 2005 Ringerike FIK 2,76 +0,5
J-10 Høyde
1 Dorthea Gåsbakk 2005 Ringerike FIK 0,95
2 Jenny Lie-Johansen 2005 Ringerike FIK 0,90
J-12 Lengde sone 0,5
1 Fatou Kamara 2003 Søndre Land Friidrett 4,10 0,0
2 Hannah Bentzen 2003 Ringerike FIK 3,87 +1,3
J-12 Høyde
1 Fatou Kamara 2003 Søndre Land Friidrett 1,30
2 Hannah Bentzen 2003 Ringerike FIK 1,25
J-12 Tresteg sone 0,5
1 Fatou Kamara 2003 Søndre Land Friidrett 8,70 +0,5
J-13 Lengde sone 0,5
1 Tuva Sandli 2002 Ringerike FIK 2,83 +2,1 2,81
J-13 Høyde
Tuva Sandli 2002 Ringerike FIK 0
J-14 Lengde
1 Mina Lager 2001 Ringerike FIK 4,01 0,0
2 Vårin Brocker Næss 2001 Ringerike FIK 3,31 0,0
J-14 Høyde
1 Vårin Brocker Næss 2001 Ringerike FIK 1,30
J-17 Lengde
1 Telma Eid 1998 Søndre Land Friidrett 5,35 0,0
J-17 Høyde
1 Telma Eid 1998 Søndre Land Friidrett 1,62
J-17 Tresteg
1 Telma Eid 1998 Søndre Land Friidrett 10,48 +0,7
J-18/19 Lengde
1 Gracia Thiama Kongolo 1997 Søndre Land Friidrett 4,30 -0,3
J-18/19 Tresteg
1 Gracia Thiama Kongolo 1997 Søndre Land Friidrett 9,40 +0,7